کلاس مجازی

آموزش آنلاین

آیا می‌دانستید کلاس مجازی، چرخه‌ی آموزش مجازی را کامل کرده و در ارائه‌ی خدمات آموزش مجازی به کاربران بسیار کارساز عمل می‌کند؟

ما با به‌کارگیری سامانه کلاس مجازی، به مراکز آموزشی این امکان را می‌دهیم تا کلاس‌های خود را به صورت کاملا مجازی برگزار کنند. به این ترتیب، مدرس و فراگیر در هر زمان و مکان و تنها با دسترسی به اینترنت، وارد کلاس آموزشی خواهند شد.

به کمک این سامانه،آموزش مجازی را به معنای حقیقی آن ممکن ساخته‌ایم. فراگیر از طریق این سیستم می‌تواند از هر کجای دنیا در کلاس حضور یابد. هم‌چنین، استاد با استفاده از محتوای از پیش تولیدشده و قابلیت‌های سیستم، مانند به اشتراک‌گذاری صدا و تصویر و نیز فایل‌های آموزشی، کلاس را با بالاترین کیفیت مدیریت خواهد کرد . پیشنهاد می‌کنیم فراگیران برای مرور مطالب بیان‌شده در کلاس، از فایل ضبط‌شده‌ی آن استفاده نمایند.

ما در تیم وستا، سامانه‌ی کلاس مجازی خود را به صورت یکپارچه در کنار سامانه آموزش مجازی (سامانه LMS) پیاده‌سازی کرده‌ایم.

نمایش فایل PDF یا Powerpoint جزوه برای فراگیران

کاربری آسان و کارآمد برای مدرس و فراگیر

گزارش‌های ورود و خروج کاربران

virtual class

برگزاری وبینار

با طراحی این سیستم فرصت برگزاری وبینارها را به صورت مجازی را نیز ایجاد کرده‌ایم و در نتیجه شما می‌توانید فرآیند ثبت‌نام شرکت‌کنندگان را به آسانی انجام داده و به آن‌ها اطلاع‌رسانی کنید.

 برگزاری وبینار

برگزاری وبینار

با این سیستم وبینارهای خود را به صورت مجازی برگزار کنید. و فرآیند ثبت نام از شرکت کنندگان را به آسانی انجام دهید و به آنها اطلاع رسانی کنید.

 webinar and online class

نصب و راه‌اندازی به صورت توزیع‌شده

ثبت‌نام و اطلاع‌رسانی قوی

برگزاری نظرسنجی در وبینا‌ر

درخواست اطلاعات بیشتر و دمو کلاس مجازی

ارسال درخواست
LMS e-Book